O MNIE

Kostiantyn Krasnolutskyi

W 1984 roku ukończył studia na Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych (obecnie Państwowy Uniwersytet Lingwistyczny) w Kijowie na kierunku filologia angielska i francuska.

W trakcie swojej dotychczasowej kariery pracował jako przewodnik i tłumacz ustny dla firmy „Intourist” – największej firmy turystycznej na terenie byłego ZSRR, potem jako specjalista ds. obsługi klienta na międzynarodowym lotnisku „Boryspil” w Kijowie, osobisty asystent prezesa firmy „Alphabase Ukraine” – kiedy to odbywał częste zagraniczne podróże służbowe i aktywnie uczestniczył w negocjacjach biznesowych, przygotowywał umowy oraz korespondecję biznesową.

Zajmował się również tłumaczeniami symultanicznymi podczas serii warsztatów poświęconych psychoterapii i psychoanalizie, tłumaczeniami ustnymi na rzecz ekspertów biznesowych ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Norwegii, Tajwanu, Holandii oraz tłumaczeniami technicznymi na rzecz holenderskiej firmy „Airpack” oraz wieloma innymi zleceniami.

Ponadto uczył on angielskiego i franzuskiego na Państwowym Uniwersytecie Lingwistycznym w Kijowie oraz przekładoznawstwa i teorii przekładu w Akademii Adwokatury Ukrainy, jak również prowadził kurs z krytycznego myślenia w Państwowej Akademii Kształcenia Personelu Kierowniczego ds. Kultury i Sztuki. Kurs ten okazał się ogromnym sukcesem.

W 2015 przybył z Kijowa do Wrocławia na rozmowę kwalifikacyjną, po której został zatrudniony przez szkołę językową Prolang. Od tego czasu pracował dla firm Credit Suisse, Santander Consumer Bank S.A., Parker Hannifin, Volvo, Oferteo i wielu innych. Kilka miesięcy później założył własną działalność gospodarczą pod nazwą Serendipity Kostianyn Krasnolutskyi. W tym czasie poznał również Dominika Letnera, który stał się później jego partnerem biznesowym.

Od tej pory Kostianyn Krasnolutskyi oraz Dominik Letner działali razem, opracowując nowe produkty i rozwijając swoje firmy. W połowie 2016 przeprowadzili serię warsztatów poświęconych rozwojowi osobistemu, z których każdy spotkał się z pozytywną reakcją ze strony uczestników. Tematyka kursów obejmowała: krytyczne myślenie, zarządzanie czasem, język angielski biznesowy, umiejętności komunikacyjne, prowadzenie rozmów telefonicznych, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej wraz z interaktywnymi ćwiczeniami, inteligencję emocjonalną, umiejętności negocjagyjne, panowanie nad stresem oraz przygotowanie do egzaminu TOEIC.

Warsztaty obecnie prowadzone przez Krasnolutskyiego i Letnera kładą duży nacisk na nowe umiejętności behawioralne, zdolności obserwacyjne i decyzyjne, a także wyzwania i ryzyka, które dotyczą wszystkich pracowników oraz przyszłych pracowników w środowisku biznesowym na miarę XXI wieku. Warsztaty te prowadzone są w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

X